Merhaba arkadaşlar,

C dili ile PIC programcılığı yazı dizimizi bitirdik. Okuyuculardan olumlu eleştiriler, teşekkürler aldık. Sizin takdiriniz bizleri daha çok gayrete getirmede. Çünkü yazdığımız yazıların boşa gitmediğini, birilerin işine yaradağını görmek, biz yazıcılara en büyük hediyedir.

                     altium designer

Evet, aldığımız olumlu eleştiriler paralelinde yeni bir yazı dizine başlıyoruz. Yazımızın konusu Bilgisayar çizim programlarıyla Devre tasarımı dersleri. Program olarak Altium Designer kullanacağız. Altium, Protel adlı şirketin çıkardığı en son devre capture programı.

Neden Altium Designer?

1.gelişmiş üstün özellikler

2.karmaşık yapıya rağmen esnek kullanım

3. altium designer türkçe kaynak olarak eksiklik.

Altium gerçekten güçlü bir devre dizayn programı. Siz de göreceksiniz zaten. Bu ilk dersimizde, sinirli hocalar gibi ilk derste "ders" yapmayacağız tabi ki. :)

Kendinize bir altium designer bulun, edinin. Lisanslı bir yazılım olduğundan burada indirmek için link veremeyeceğim altium designer i download etmek için netten faydalanırsınız.

Programı indirip, kurup sağını solunu bir kurcalayın. Derse hazırlıklı gelin yani. Evet sonraki dersimizde görüşmek üzere. İyi günler...

TAGS: altium designer ders türkçe, altium türkçe kaynak, altium designer türkçe kitap, altium designer tasarım.

Anahtar Kelimeler: Analog Elektronik

peynir6 suyu tozu , 16/10/2008-21:28 Facebook'ta Paylas