Merhabalar,

Ruzname.net web sitesinde Mikrodenetleyici Programlama ya da benzeri teknik konularda yazılarımı bekleyen için Değerli arkadaşlara duyurulur;

Bildiğiniz gibi bu sitede peynir6 suyu tozu takma adıyla, mikroC, CCS PIC C, C dili ile Atmel AVR, MSP430 vb... gibi yazılar yazmaktaydım. Yazıların altındaki yorumlara baktığımda haklı olarak yazıların devamını bekliyorsunuz.

Fakat çoğunuzun bildiği gibi ruzname.net yöneticisi değerli arkadaşım Fatih, siteyi yakın zamanda kapatacağını açıkladı. Bu yüzden artık bu sitede yazı yazmayacağım. Bu hepimiz için kötü haberdi.

İyi haber ise şu:

Sırf teknik manada, burada okuduğunuz türden programlama dersleri ve değişik makalelerin yer aldığı müstakil bir websitesi açma hazırlıkları yapıyorum. Açmayı planladığım bu yeni websitesinde sadece yazılar değil, video dersler de bulabileceksiniz. Yeni sitenin  ismi az buçuk belli ama yüzde yüz belli olmadığı için yazmıyorum. Hazırlıklar bittiğinde zaten buradan sizlere duyuyurum. (O zamana kadar burası kapanırsa o zaman sizlere duyuramam, o yüzden açacağım siteden haberdar olmak isteyen iletişim bölümünden mail adresini bıraksın ki ben de sizlere haber vereyim)

Bu sitede yer alan yazılarımı da yavaş yavaş kaldırıp o sitede yayınlamak üzere saklayacağım.

Takipçilere duyurulur.

peynir6 suyu tozu.

 

NOT: website ismini belirledik, takip edebilirsiniz: http://www.ecepark.com/

Anahtar Kelimeler: Mikrodenetleyici

peynir6 suyu tozu , 11/09/2010-13:45 Facebook'ta Paylas